Kāpēc izvēlēties mūs?

 

Mēs zinām, ka esam īpaši. Lai pierādītu to saviem klientiem, mēs viņiem piedāvājam šādas priekšrocības:

Drošs ieguldījumu slieksnis

Sadarbības sākumā mēs klientam piedāvājam bezmaksas grāmatvedības dokumentu paraugus un bez maksas apmācām klienta darbiniekus par to aizpildīšanu. Papildus tam mēs sniedzam bezmaksas konsultācijas par nodokļu politiku un nodokļu plānošanu, un katrs klients bez maksas saņem mūsu grāmatvedības un nodokļu pārskatīšanas pakalpojumu, tas ir, mēs nosakām grāmatvedības kompetences līmeni līdz grāmatvedības pārņemšanai.

Bezmaksas pakalpojumu izmēģinājumi

Mēs vēlamies veidot ilgstošu sadarbību jebkuru pakalpojumu jomā un nodrošināt, ka tie ir noderīgi klientam ne tikai viena projekta ietvaros. Mēs piešķiram saviem klientiem bezmaksas izmēģinājuma periodu, kura laikā var iepazīties ar mūsu darbību bez jebkādām saistībām un īpašiem noteikumiem.

Nekādas birokrātijas

Ātra lēmumu pieņemšana. Ātras atbildes uz klientu jautājumiem. Nekādu lieku formalitāšu.

Mūsu klienti ļoti augstu novērtē mūsu darbinieku profesionalitāti un sirsnīgo un draudzīgo komunikāciju.

Orientācija uz rezultātiem

Sešpadsmit gadu darbības laikā mēs esam apkalpojuši vairāk nekā 500 klientus. Mēs apzināmies viņu vajadzību daudzveidību un saprotam, ka katrs no viņiem ir individuāls.

Mēs izstrādājam individuālu pakalpojumu portfeli katram klientam un nekad nemēģinām pārdot kaut ko tādu, kas klientam nav vajadzīgs.